Vlerėsim i Komisionit pėr dėmet e shkaktuara nga era

 

Komisioni komunal pėr vlerėsimin e dėmeve tė shkaktuara nga era dhe moti i lig qė pat pėrfshirė komunėn e Shtimes mė 18 dhe 19 janar, pas verifikimit nė terren ka konstatuar se janė bėrė dėme nė objektet publike dhe private, nė vlerė tė pėrgjithshm prej 87,255.70€.

Sipas komisionit, dėme mė tė mėdha janė shkaktuar nė kėto objekte:

 

1

Shkolla e Mesme "Naim Frashėri"

Shtime

 

2

Shkolla Fillore "Skenderbeu"

Reēak

 

3

Shkolla Fillore "Hasan Prishtina"

Godanc

 

4

Shkolla Fillore "Emin Duraku"

Shtime

 

5

Qendra Rinore dhe Inkubatori i Biznesit

Shtime

 

6

Zyra e vendit

Carralevė

 

7

Xhamia e re

Shtime

 

8

Objekti i kishės

Shtime

 

9

Shtėpi banimi - pron. Hamit Azemi

Belinc

 

10

Shtėpi banimi - pron. Ramadan Azemi

Belinc

 

11

Shtėpi banimi - pron. Bahrije Sahiti

Shtime

 

12

Fushė sportive e mbyllur -pron.Agim Rexhepi

Shtime

 

13

Shtėpi banimi

Reēak

 

14

Shtėpi banimi - pron. Hasan Ejupi

Shtime

 

15

Mulliri elektrik-pron. Naim Hysaj

Shtime

 

16

Shtėpi banimi - pron. Sokol Bungu

Shtime

 

17

Shtėpi banimi - pron. Vesel Bungu

Shtime

 

18

Shtėpi banimi - pron. Fatime Bleta

Shtime

 

19

Shtėpi banimi - pron. Heset Bleta

Shtime

 

20

Shtėpi banimi - pron. Bajram Latifi

Shtime

 

21

Shtėpi banimi - pron. Rrustem Sahiti

Shtime

 

22

Shtėpi banimi - pron. Hajrush Krasniqi

Lagje e pajtimit

 

23

Shtėpi banimi - pron. Tahir Zymberi

Godanc

 

24

Shtėpi banimi - pron. Ismet Brahimi

Belinc

 

25

Shtėpi banimi - pron. Hasan Vishesella

Lagje e pajtimit

 

26

Shtėpi banimi - pron. Beqė Sokoli

Shtime

 

27

Shtėpi banimi - pron. Behxhet Fazliu

Shtime

 

 

 

 

 

 Data: 24.01.2007